כל משפחה ממוצעת מחזיקה מזווה קטן או מחסן בייתי בו היא מאחסנת את שלל אביזריה ומוצריה. מי מאיתנו לא מכיר את בעיית האחסון שמלווה את כולנו יום ביומו וגורמת לנו להמציא פתרונות אחסון במחסן הבייתי שלנו – אך לפעמים גם זה לא מספיק.

מדפים למחסן ביתי יכולים להוות פתרון קלאסי ונוח, אך מה קורה כאשר גם זה לא מספיק? בדיוק בשביל בעיות מסוג זה הומצאו מדפים אשר נקראים קומפקטוס. מדפי קומפקטוס הינם מדפים אשר נעים על מסילות ויכולים להתקפל כמו אקורדיון ולמעשה לנצל ביעילות את שטח האחסון המירבי במחסן שלכם בבית או בבית העסק. היתרון הברור של מדפים מסוג זה הינו פתרונות אחסון למוצרים רבים ומגוונים אשר נותנים לכם את מאה אחוז ניצול אחסון במחסן שלכם.

לא משנה אם אתם בית עסק קטן או מחסן לוגיסטי מורכב וגדול – כולנו היום מתמודדים עם מצוקת מקום האחסון שלנו ומחפשים פתרונות אחסון יצירתיים. העובדה המרה כי כל מטר מרובע עולה בימינו הרבה יותר מבעבר וכי אנחנו נקרעים עם תשלומי הארנונה וכל שאר התשלומים השונים מצריך כל בית עסק למצוא פתרונות יצירתיים ולאחסן את מוצריו בצורה הרבה יותר יעילה מבעבר. קיימים אינספור שיטות ופתרונות, חלקם טובים יותר חלקם טובים פחות, אך אף אחד לא יחלוק על העובדה כי מדפים לחנויות מתאימים ונכונים בבית העסק שלך יכולים לחסוך לך כסף רב והרבה מאוד כאב ראש באחסון המוצרים. מידוף שכזה שיתאים פרפקט לעובדה כי מדפים למחסן חייבים להיות פרקטים ויעילים וכמובן מודולריים.