מדפים לחדר ארונות – איך תולים?

רוצים לדעת איך תולים מדפים לחדר ארונות? צפו בטיפים שלפניכם שיסבירו לכם איך תולים מדף בחדר ארונות!

כדי לראות אם מתלה אחר עשוי לרשום, יש ללכת על הנחת אותו על ערימות של בלוקים או ספרים, מופרדים כפי שאתה מתכוון שטח המקטעים. שים את הדברים שלך על המדף ואחרי זה המקום ישר לאורך זה. על הסיכוי כי המדף תלוי, לאחד את הערימות עד שזה לגמרי ישר. על סיכוי כבוי כי הסעיפים לא ניתן ליישב זה ליד זה, תצטרך להשתמש בחומר עבה יותר עבור המדף.

אריזות של חומרים וחתכים

מדפי פלסטיק
מדפי מתכת

מדפים לעסק או לבית מיוצרים באמצעות מבחר של חומרים כדי להתאים לדרישות שלך, מן סיבית ו MDF, כדי שהעץ יהיה קשיח וחריץ עליון כמו עץ אלון.

מאמץ כדי לבחור את החללים שלך ואת החלל בהתאם לחומר המדף, עובי שלה ערימה המדף יהיה לחזק. בין אם הם התיישבו או חלק מסגרת מתלה מטלטלין, הם נגישים ב קל, בינוני או כבד כבד. בפרט, המדפים שלך ואת הסעיפים צריך להיות סביר כדי לעזור לערימת המשקל שהם יחזיקו.

בדוק את המדפים שלך

לפני חודר, הולם או לשים בורג לתוך המחיצה, ודא שיש לך בדק מה מאחורי זה עם צינור, הקישור ואת מזהה הרבעה (אחרת נקרא מחוון מתקדמים רב). הם קל לנצל יהיה למלא אותך לגבי אם יש משפכים, קישורים או חתיכים שבו אתה רוצה לעבוד. בעיקרון להפעיל אותו על פני השטח של האזור והוא יגלה לך איפה הסיכונים שקר.

על מחיצות עבודה אבן – מחיצות המיוצרות באמצעות בלוקים וטיט – אתה צריך פעילות פטיש נשא עם קצת קילוף. כמו כן אתה דורש לא פחות מ 50 מ”מ (בורג) מ”מ וקבצים מחלק לחוות את מרגמה לתוך המחיצה מאחורי.

עבור מחלקי קטע קטע, ברגים צריך ללכת ישירות לתוך חיבור עץ (תמיכה שטוח) או חתיכים (חתיכת אנכית של מעטפת). אתה יכול לגלות אותם פשוט על ידי הקשה ו כוונון פנימה, או על ידי ניצול מחוון חתיך חשמלי.

עבור נטל משמעותי היינו רושמים 38mm או 50mm ברגים כמו אלה יש ליישב מוצק לא צריך להטריד עם מחברים מחלק. הברגים צריכים להיות הבדיקות הכבדות ביותר שיפתחו הפתחים שבקטע. זה בדרך כלל בדיקה 4mm על קטעים קטנים 5mm או 5.5mm על גדולים יותר.