מדפים לפרוייקטים הנדסיים

פרוייקטים הנדסיים כדוגמאת מידוף למחסנים הנדסיים דורשים תכנון מוקפד וחשיבה תחילה לפני מעשה. חברות הנסיות לרבות חברות אשר מתעסקות בתחומים כמו תמ”א 38 צריכות להחזיק מחסנים לוגיסטים גדולים מאוד אשר אמורים להכיל ציוד הנדסי רב וכבד. אך הבעיה העיקרית היא, שציוד זה משתנה מעת לעת, צריך להוריד אותו בצורה נוחה ממקום מושבם על מדפים של המחסן ולכן יש צורך לחשוב על מספר מרכיבים שיכולים להוות לנו לגורם מפריע, או יותר נכון מהצד השני – לגורם ההצלחה שלנו. 

ראשית עלינו לחשוב על מדפים מודולרים וכאלה שיתנו את הגמישות לעסק מעת לעת לשנות את הגובה של המדפים ואת צורתם במרחב של המחסן. 

הדבר הבא שהחברה ההנדסית אשר מתעסקת עם פרוייטקים כדוגמת תמ”א 38 תל אביב צריכה לחשוב עליו הינו העניין שהציוד הוא כבד אך יש צורך לנצל כל מטר של המחסן – ולכן רצוי לאחסן את המוצרים על גבי מדפים שנישאים לגובה ולהוריד אותם בעזרת מלגזה. היתרון הוא שלא צריך להשתמש במלגזה תמיד אלא רק לעיתים רחוקות יותר. 

נניח לדוגמא, אם החברה שלכם מתעסקת בפרוייקטים מסוג תמ”א 38 בתל אביב אזי שאתם תחזיקו כלים רבים. את הכלים השמישים ביותר, אלו שהשימוש בהם הוא על בסיס יומי, שימו על גבי מדפים אל מול העיניים שלכם. לגבי ציוד כבר אך פחות יומי – אחסנו אותו למעלה על גבי מדפים שנישאים לגובה והורידו אותו רק בעת הצורך. חברת א.מוגרבי אחזקות מתמחה במידוף מודולרי לתעשייות כבדות.

מדפים תעשייתיים