קיימים מספר סוגי מדפים מדפי מתכת, מידוף ברזל, מדפי סופר סלוט, מדפי פלסטיק וזה משהו שהוא כבר נגיש במשך זמן רב אפילו ניתן להשיג במחסן ברזל תל אביב או מדפים למחסן יד שניה – אבל הם פשוט ממשיכים להראות סימנים של שיפור.

ההחלטה כיום היא יחסית מתמדת. בין אם אתה צריך מחסן או מטבח מצויד לחלוטין במדפים או רק סידור נוסף של מתלים, תגלו שמדפים מסוימים מתאימים וכדי שיתאימו לך צריך להבין איזה סוג מדף. בכל מקרה, כאשר אתה צובר את הניסיון שלך, זה קריטי כי אתה לוקח אחרי ההוראות של המומחים בתחום המדפים ומתאים לצרכים שלך את סוג המדף.

התקנים וחומרים הנדרשים

לשכה שמרנית זו היא מבנה רגיל החוסם במסגרת הסתגלות מיוחדת, בפרט. אתה יכול לכלול מגירות, מתלה או פוטנציאלי דרך להפוך אותו לתוך מארגן. מה עוד, אתה יכול לרכוש אותם שונים כדי ליצור יחידה שנותנת את כולכם את היכולת שאתה צריך. בכל מקרה, ודא שאתה בדרך כלל לקרוא המפיק של לקבל יחד כיוונים, כמו פריטים בודדים יכולים להשתנות.

שלב 1

מדפים לחנות בגדים
מדפים לחנות בגדים

התחל על ידי הפצת לוחות החוצה על הרצפה, כך שאתה יכול ללא הרבה מתיחה לראות כל חלק. טיפ הגון הוא לנצל את פתרונות אחסון רלוונטיים כדי להגן על לוחות משריטות. מה יותר, זה הכי טוב לשמור ברגים ו לתקן בתוך המתקן / המדף שלהם עד לנקודה כאשר אתה צריך לנצל אותם.

שלב 2

דחף את הרגליים לתוך הפתחים שנקלטו מראש מתחת ללוח הבסיס. במקרה שאתה משתמש רגליים מעשר כי רכשת באופן עצמאי, לנצל את ההתיישבות הנחיות המלווה אותם.

שלב 3

הפוך את לוח הבסיס מעל כך זה נשאר על הרגליים. ניצול מברג, בורג ארבעה חתיכים פקה לתוך הפערים מראש משועמם הקרוב לכל פינה.

שלב 4

לחץ על פיסת עץ של PVA המלווה את הלשכה לכיוון צד אחד של ארבעת פינות העץ. בשלב זה פותחים אותם לתוך הפערים מראש משועמם משני צדי הלוח הבסיס.

שלב 5

הקש על פינים לתוך לשים עם פטיש קטן (הם צריכים להתאים בדיוק). קח את דעתך לא לפגוע בסיום של מסמרים – ברז אור צריך לעשות את המלכודת.

שלב 6

שים פקה נעילה לתוך כל אחד הפערים הגדולים בבסיס לוחות הצד. כאשר אתה עושה זאת, ודא את הברגים מעוטרים על מסמרים עם הצבע לקראת סיום הלוח. לאחר מכן, ניצול להב חיתוך כדי להסיר כל שולי נוסף על שני סגירת של תלמים לאורך לאורך לוחות הצד. זה המקום שאתה תהיה מתאים הלוח האחורי.

שלב 7

שים נקודה של מלט עץ PVA על הסיום של כל פינה זה עומד.

שלב 8

להתאים את הלוח בצד הראשי לבסיס – זה צריך להחליק ללא רבב על פינים אתה תקוע רשמית. הקפד לשמור על הלוח בקצוות ימינה לבסיס, אחרת אתה עלול להזיק את הסימנים. בשלב זה להבטיח את תלמי הבסיס ואת לוחות הצד שורה.

שלב 9

אבטח את לוח הצד הראשי על ידי תיקון שני המנעולים. לנצל מברג כדי להפוך אותם בכיוון השעון.

שלב 10

אתה מוכן כעת להתאים את הלוח האחורי. הפעל טיפה של להדביק לאורך ציונים בצד ולוח הבסיס לך רק התאספו, והחלק את הלוח האחורי לתוך לשים.

שלב 11

החלק את לוח הצד השני למיקום ותקן את שתי המנעולים.

שלב 12

מדפי מתכת
מדפי פלסטיק

שים ארבעה מצלמות נעילה לתוך הפערים על הנקודה הגבוהה ביותר של לוחות הצד – הברגים צריכים להצביע לעבר הסיום של הלוח. הדבק ארבעה מסמרים עץ להתאים אותם לתוך הלוח הטוב ביותר. בשלב זה לשים ארבעה פקה חתיכים לתוך פערים מראש משועמם ולהפעיל נקודה של הדבק לתוך השפל. עכשיו אתה יכול להתאים את הלוח הטוב ביותר. לעטוף את ידי תיקון את המנעולים נעילה ומרווחים פקה מתאים לכל cams את נחשף cams.

כמה ציוד זה למעשה מסביר לך כמה מדפים או מתלים תצטרך. בכל מקרה, אם שלך לא, פשוט לרכוש חבילת מתלה לתאם את הלשכה. כל אחד התיקונים שאתה צריך ישולבו.

שלב 1

ראשית, לבחור מה גובה המדף שלך יהיה. קח מברג ותאים שני ברגים מחזק המדף לתוך כל לוח בצד – הבטחת כל אחד ארבעת הברגים נמצאים במעמד דומה. לעשות מאמץ לא לנצל את כל הפתחים מראש חדרו, כפי שתצטרך אלה כדי להתאים את ציר הכניסה אל הלשכה.

שלב 2

מניחים את ארבעת המדפים מחברים לתוך הפתחים בצורת מראש במעמד. ייתכן שיהיה עליך להקיש אותם לשים עם מזחלת קטנה.

שלב 3

החלק את המדף לתוך הלשכה ואוחז אותו לתוך לשים ידי לדחוף למטה. המעמד יהיה מוטל על ראשי הבורג שנחשפו כמו לוחות לאחר מחשבה.