מדפי מתכת למחסן – מדפים “צפים”

עם מדפים ממתכת למחסן מהסוג של המדפים הצפים (או המוסתרים)  אתה יכול לאחסן דברים כמו ספרים קטנים וקישוטים אור ללא שום עזרה לטעות. אלה הם ברובם יחידת עם המדף מסודרים ביעילות ונגישים באורכים שונים וסגנונות שונים.

261 225x300 - מדפי מתכת למחסן - מדפים רק לתקן רצועת קטע מתכת על המחיצה, שממנו שני ברים לחזק את המדף מראש החדירה אשר מקום לתוך המיקום בתוך המדף.

חלופה זו נראית מדהים, אבל זה מגיע עם כמה חסרונות קטנים. אם המחיצה שלך לא לגמרי ברמה, רצועת רצועת המתכת לא תתאים נגדה כראוי. כמו כן, המדף עצמו נראה מאוד עבה, כפי שהוא צריך להתאים את הסורגים. סוג זה של עקיפה הוא לא מוצק, ולכן הוא מתאים יותר מחאות מצית ולא משמעותי. מדפים למחסן מסוג זה יכולים לרוב להחזיק 15-25 ק”ג (ק”ג) מחסנית משקל בכל מקרה לבדוק את הכוח עבור מחסנית המשקל הגדול ביותר לקדם ערבות משקל ערבות מפוזר באופן אחיד על המדף.

שלב 1

בדוק שאין סכנות סמויות מאחורי המחיצה לפני שתתחיל משעמם (עבור נוסף על זה, לקרוא את הקטע הראשון בטיחות שלנו). בשלב זה, להחזיק את רצועת מתכת קטע על המחיצה, להבטיח שהוא ישר ניצול רמת הנשמה להטביע את עמדות הפתיחה להתיישב. משעמם את הפתחים, להטביע את המחיצות המחיצה ולברג את רצועת המתכת.

שלב 2

החלק את המדף אל הסורגים. אם החבילה שלך יש מראש פתחו פתחים בחלק התחתון של המדף, תצטרך להתאים ברגים קטנים דרכם לתוך הפערים בבר.