מידוף למחסן – שלבי ההתקנה

רוצים לדעת איך מתקינים מידוף למחסן שלכם בבית או בעבודה? להלן 3 טיפים מאיתנו:

שלב 1

שים לב שהטריטוריה שמאחורי המחיצה נקייה מכל הצינורות או הקישורים הנסתרים לפני שתסדיר את הסעיפים שלך (למידע נוסף על כך, קרא את אזור הבטיחות הראשון שלנו). החזק את המעמד כנגד המחיצה והעפרון במקום שבו תרצה שהבסיס ייסע. בשלב זה, לבדוק היכן החלק העיקרי צריך להיות, וגם את ההפרדה לסעיף הבא. כדי לראות את הטביעות הן ברמה, (כדי להתחמק מתלה לא ברמה) לנצל את רמת הנשמה.

שלב 2

מדפים למחסן
מידוף למחסן

להחזיק את הקטע הראשי עד הבול, לבדוק את זה ישר בעיפרון המחיצה דרך פתחי ההתיישבות. לעשות את אותו הדבר שוב עבור החלק השני. אם יש עודף של שני חלקים, להתאים אותם בין חלקים חיצוניים, למדוד עד הפרדות מופרדות.

שלב 3

לחדור לתוך המחיצה לדפוק את החלקים לתוך לשים (במקרה שיש לך מחלק הביצוע, לנצל plugers מחלק). הניח את המעמד לרוחב ולחתום דרך הפערים בקטעים של הברגים שמתחתיה. בשלב זה, להביא את המדף למטה ולבצע פערים הטייס על הבסיס עבור ברגים קצרים – להיות זהיר כדי לא לעבור ישירות אל הצד הנגדי. הספקה את המדף ולאחר מכן להדק את בכוונת הברגים.

הבולט בין הנקודות המפורסמות ביותר עבור מדפים הוא בנישה. אם אתה צריך להתרפק כאן, תצטרך לתקן על הצדדים. חותכים 50mm x 25mm עץ מאבטח את רוחב המדף ולדפוק אותם על מישור ברמה אל הצדדים של חדר ההמתנה. אם המדף ארוך, לוח יכול להיות מיושב לחלק האחורי גם. לקבלת איכות נוספת, המדף ניתן לדפוק את הלוחות על ידי ניצול צלחת מתכת ממוקם בין רצועת לבין המדף.